Це на 50 тисяч більше ніж у 2004-му, щоправда і вони житлових проблем Києва не розв»яжуть. 780 тисяч забезпечують організації підпорядковані міськадміністрації і ще 239-ть приватні структури.
Щоправда землі в руках цих приватних структур на сьогодні більше ніж у житлобудівельників підпорядкованих місту. «Я пропоную двавати землю під будівництво таким чином: з такого-то по таке то число, щоб там реально будували, а не займали землю» — пропозиція заступника голови КМДА Михайла Голиці.
Будівельні організації столиці цього року мають передати понад 116 тисяч квадратних житла в райони на черги пільговиків, молодіжного кредиту та програми 50 на 50.
Всього на програму 50 на 50 на цей рік виділено близько 46-ти мільйонів гривень, перші 104 квартири уже передані для розподілу в райони. Досвід засвідчує: ця система користується найбільшим попитом, тому з наступного року її можливо змінять до співвідношення 60 на 40 або 70 на 30.
За словами Михайла Голиці, столиця вже розпочала роботи з реконструкції «хрущовок». У яких саме мікрорайонах — повідомляють неохоче — як правило після оприлюднення, число зареєстрованих мешканців на один квадратний метр зростає у геометричній прогресії.
Тож повідомимо дещо узагальнено: квартали «під реконструкцію» розташовані у Дніпровському, Подільському, Солом’янському районах — по одному — та два у Печерському. За словами Михайла Голиці ці мікрорайони «хрущовок» зноситимуть повністю, але поки активних робіт на всіх ділянках не розпочинають: чекають рішення Кабміну стосовно іпотечного кредитування.